SD3112-221-R
SD3112-221-R
Part Number :
SD3112-221-R
Description :
FIXED IND 220UH 121MA 9.12OHM SM
Datasheet :
SD3112-221-R.pdf
Delivery Services :
SD3112-221-R
Comments
    SD3112-221-R Specifications
    Inductance:
    220 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    121 mA
    Current-Saturation(Isat):
    117mA
    DCResistance(DCR):
    9.12Ohm
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz