SD3112-150-R
SD3112-150-R
Part Number :
SD3112-150-R
Description :
FIXED IND 15UH 450MA 654MOHM SMD
Datasheet :
SD3112-150-R.pdf
Delivery Services :
SD3112-150-R
Comments
    SD3112-150-R Specifications
    Inductance:
    15 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    450 mA
    Current-Saturation(Isat):
    440mA
    DCResistance(DCR):
    654mOhm
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz