SD3112-101-R
SD3112-101-R
Part Number :
SD3112-101-R
Description :
FIXED IND 100UH 184MA 3.95OHM SM
Datasheet :
SD3112-101-R.pdf
Delivery Services :
SD3112-101-R
Comments
    SD3112-101-R Specifications
    Inductance:
    100 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    184 mA
    Current-Saturation(Isat):
    174mA
    DCResistance(DCR):
    3.95Ohm
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz