SD20C-R47-R
SD20C-R47-R
Part Number :
SD20C-R47-R
Description :
FIXED IND 470NH 3.59A 20MOHM SMD
Datasheet :
SD20C-R47-R.pdf
Delivery Services :
SD20C-R47-R
Comments
    SD20C-R47-R Specifications
    Inductance:
    470 nH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    3.59 A
    Current-Saturation(Isat):
    4A
    DCResistance(DCR):
    20mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz