SD20C-821-R
SD20C-821-R
Part Number :
SD20C-821-R
Description :
FIXED IND 820UH 204MA 6.22OHM SM
Datasheet :
SD20C-821-R.pdf
Delivery Services :
SD20C-821-R
Comments
    SD20C-821-R Specifications
    Inductance:
    820 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    204 mA
    Current-Saturation(Isat):
    98mA
    DCResistance(DCR):
    6.22Ohm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz