SC24-471-R
SC24-471-R
Part Number :
SC24-471-R
Description :
FIXED IND 470UH 50MA 9.52MOHM SM
Datasheet :
SC24-471-R.pdf
Delivery Services :
SC24-471-R
Comments
    SC24-471-R Specifications
    Inductance:
    470 µH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    50 mA
    Current-Saturation(Isat):
    75mA
    DCResistance(DCR):
    9.52mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    3.5MHz
    InductanceFrequency-Test:
    10 kHz