SC24-470-R
SC24-470-R
Part Number :
SC24-470-R
Description :
FIXED IND 47UH 150MA 640MOHM SMD
Datasheet :
SC24-470-R.pdf
Delivery Services :
SC24-470-R
Comments
    SC24-470-R Specifications
    Inductance:
    47 µH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    150 mA
    Current-Saturation(Isat):
    150mA
    DCResistance(DCR):
    640mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    12MHz
    InductanceFrequency-Test:
    10 kHz