SC24-222-R
SC24-222-R
Part Number :
SC24-222-R
Description :
FIXED IND 2.2MH 20MA 36.4OHM SMD
Datasheet :
SC24-222-R.pdf
Delivery Services :
SC24-222-R
Comments
    SC24-222-R Specifications
    Inductance:
    2.2 mH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    20 mA
    Current-Saturation(Isat):
    20mA
    DCResistance(DCR):
    36.4Ohm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    1.5MHz
    InductanceFrequency-Test:
    10 kHz