SC24-221-R
SC24-221-R
Part Number :
SC24-221-R
Description :
FIXED IND 220UH 80MA 4.51OHM SMD
Datasheet :
SC24-221-R.pdf
Delivery Services :
SC24-221-R
Comments
    SC24-221-R Specifications
    Inductance:
    220 µH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    80 mA
    Current-Saturation(Isat):
    80mA
    DCResistance(DCR):
    4.51Ohm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    6MHz
    InductanceFrequency-Test:
    10 kHz