SC24-152-R
SC24-152-R
Part Number :
SC24-152-R
Description :
FIXED IND 1.5MH 25MA 29.9OHM SMD
Datasheet :
SC24-152-R.pdf
Delivery Services :
SC24-152-R
Comments
    SC24-152-R Specifications
    Inductance:
    1.5 mH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    25 mA
    Current-Saturation(Isat):
    25mA
    DCResistance(DCR):
    29.9Ohm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    1.7MHz
    InductanceFrequency-Test:
    10 kHz