S7A2505-125.000-L-X-R
S7A2505-125.000-L-X-R
Part Number :
S7A2505-125.000-L-X-R
Manufacturer :
Aker Technology USA
Description :
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Datasheet :
S7A2505-125.000-L-X-R.pdf
Category :
Oscillators
Delivery Services :
S7A2505-125.000-L-X-R
Comments
    S7A2505-125.000-L-X-R Specifications
    Package/Case:
    6-SMD, No Lead
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Series:
    S7A LVDS
    ProductStatus:
    Active
    BaseResonator:
    Crystal
    Type:
    XO (Standard)
    Frequency:
    125 MHz
    Function:
    Enable/Disable
    Output:
    LVDS
    Voltage-Supply:
    2.5V
    FrequencyStability:
    ±50ppm
    AbsolutePullRange(APR):
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    SpreadSpectrumBandwidth:
    Current-Supply(Max):
    50mA
    Ratings:
    MountingType:
    Surface Mount
    Size/Dimension:
    0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)