RN73H2ATTD1174F25
RN73H2ATTD1174F25
Part Number :
RN73H2ATTD1174F25
Description :
RES 1.17M OHM 1% 1/8W 0805
Datasheet :
RN73H2ATTD1174F25.pdf
Delivery Services :
RN73H2ATTD1174F25
Comments
    RN73H2ATTD1174F25 Specifications
    Resistance:
    1.17 MOhms
    Tolerance:
    ±1%
    Power(Watts):
    0.125W, 1/8W
    TemperatureCoefficient:
    ±25ppm/°C
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 155°C
    Size/Dimension:
    0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)
    Height-Seated(Max):
    0.024 (0.60mm)