RFX-53-32.0M40ILS
RFX-53-32.0M40ILS
Part Number :
RFX-53-32.0M40ILS
Manufacturer :
RFX Limited
Description :
CRYSTAL 32MHZ 5032 30PPM
Datasheet :
RFX-53-32.0M40ILS.pdf
Category :
Crystals
Delivery Services :
RFX-53-32.0M40ILS
Comments
    RFX-53-32.0M40ILS Specifications
    Package/Case:
    4-SMD, No Lead
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    RFX-53
    ProductStatus:
    Active
    Type:
    MHz Crystal
    Frequency:
    FrequencyStability:
    ±30ppm
    FrequencyTolerance:
    ±10ppm
    LoadCapacitance:
    ESR(EquivalentSeriesResistance):
    50 Ohms
    OperatingMode:
    Fundamental
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    Ratings:
    MountingType:
    Surface Mount
    Size/Dimension:
    0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)