PCMC063T-3R3MN
PCMC063T-3R3MN
Part Number :
PCMC063T-3R3MN
Description :
FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
Datasheet :
PCMC063T-3R3MN.pdf
Delivery Services :
PCMC063T-3R3MN
Comments
    PCMC063T-3R3MN Specifications
    Inductance:
    3.3 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    6 A
    Current-Saturation(Isat):
    13.5A
    DCResistance(DCR):
    30mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz