P0751.682T
P0751.682T
Part Number :
P0751.682T
Description :
FIXED IND 6.8UH 4.4A 44 MOHM SMD
Datasheet :
P0751.682T.pdf
Delivery Services :
P0751.682T
Comments
    P0751.682T Specifications
    Inductance:
    6.8 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    4.4 A
    Current-Saturation(Isat):
    4.6A
    DCResistance(DCR):
    44mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 130°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz