NP04SZB220M
NP04SZB220M
Part Number :
NP04SZB220M
Description :
FIXED IND 22UH 770MA 300MOHM SMD
Datasheet :
NP04SZB220M.pdf
Delivery Services :
NP04SZB220M
Comments
    NP04SZB220M Specifications
    Inductance:
    22 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    770 mA
    Current-Saturation(Isat):
    770mA
    DCResistance(DCR):
    300mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    10MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -25°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    1 kHz