LU8-002-500
LU8-002-500
Part Number :
LU8-002-500
Manufacturer :
Rosenberger
Description :
2.4 ASSY TESTCABLE STANDARD
Datasheet :
LU8-002-500.pdf
Category :
Coaxial Cables (RF)
Delivery Services :
LU8-002-500
Comments
    LU8-002-500 Specifications
    Packaging:
    Bag
    Series:
    ProductStatus:
    Active
    Style:
    2.4mm to 2.4mm
    1stConnector:
    2.4mm Plug
    1stContactGender:
    Male
    1stConnectorMountingType:
    1stConnectorMountingFeature:
    2ndConnector:
    2.4mm Plug
    2ndContactGender:
    Male
    2ndConnectorMountingType:
    2ndConnectorMountingFeature:
    Length:
    19.69 (500.00mm)
    CableType:
    RTK 125
    CableImpedance:
    ConnectorImpedance:
    OverallImpedance:
    50 Ohms
    Frequency-Max:
    50 GHz
    Color:
    Features:
    Shielded
    OperatingTemperature:
    20°C ~ 26°C