LSQCA251818T331K
LSQCA251818T331K
Part Number :
LSQCA251818T331K
Description :
FIXED IND 330UH 65MA 12.3OHM SMD
Datasheet :
LSQCA251818T331K.pdf
Delivery Services :
LSQCA251818T331K
Comments
    LSQCA251818T331K Specifications
    Package/Case:
    1007 (2518 Metric)
    Inductance:
    330 µH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    65 mA
    DCResistance(DCR):
    15.99Ohm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    4.5MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    796 kHz