LSQBA321818T6R8M
LSQBA321818T6R8M
Part Number :
LSQBA321818T6R8M
Description :
FIXED IND 6.8UH 380MA 170MOHM SM
Datasheet :
LSQBA321818T6R8M.pdf
Delivery Services :
LSQBA321818T6R8M
Comments
    LSQBA321818T6R8M Specifications
    Inductance:
    6.8 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    380 mA
    DCResistance(DCR):
    221mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    40MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    7.96 MHz