LSQBA321818T471K
LSQBA321818T471K
Part Number :
LSQBA321818T471K
Description :
FIXED IND 470UH 54MA 14 OHM SMD
Datasheet :
LSQBA321818T471K.pdf
Delivery Services :
LSQBA321818T471K
Comments
    LSQBA321818T471K Specifications
    Inductance:
    470 µH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    54 mA
    DCResistance(DCR):
    18.2Ohm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    3.5MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    796 kHz