LSQBA321818T330K
LSQBA321818T330K
Part Number :
LSQBA321818T330K
Description :
FIXED IND 33UH 215MA 750MOHM SMD
Datasheet :
LSQBA321818T330K.pdf
Delivery Services :
LSQBA321818T330K
Comments
    LSQBA321818T330K Specifications
    Inductance:
    33 µH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    215 mA
    DCResistance(DCR):
    975mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    15MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    2.52 MHz