LLQBA321818T680M
LLQBA321818T680M
Part Number :
LLQBA321818T680M
Description :
FIXED IND 68UH 145MA 1.49OHM SMD
Datasheet :
LLQBA321818T680M.pdf
Delivery Services :
LLQBA321818T680M
Comments
    LLQBA321818T680M Specifications
    Inductance:
    68 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    145 mA
    DCResistance(DCR):
    1.49Ohm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    11MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    2.52 MHz