LLQBA321818T680K
LLQBA321818T680K
Part Number :
LLQBA321818T680K
Description :
FIXED IND 68UH 145MA 1.49OHM SMD
Datasheet :
LLQBA321818T680K.pdf
Delivery Services :
LLQBA321818T680K
Comments
    LLQBA321818T680K Specifications
    Inductance:
    68 µH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    145 mA
    DCResistance(DCR):
    1.49Ohm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    11MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    2.52 MHz