LLQBA321818T330M
LLQBA321818T330M
Part Number :
LLQBA321818T330M
Description :
FIXED IND 33UH 215MA 750MOHM SMD
Datasheet :
LLQBA321818T330M.pdf
Delivery Services :
LLQBA321818T330M
Comments
    LLQBA321818T330M Specifications
    Inductance:
    33 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    215 mA
    DCResistance(DCR):
    750mOhm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    15MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    2.52 MHz