LLQBA321818T221M
LLQBA321818T221M
Part Number :
LLQBA321818T221M
Description :
FIXED IND 220UH 80MA 5.4 OHM SMD
Datasheet :
LLQBA321818T221M.pdf
Delivery Services :
LLQBA321818T221M
Comments
    LLQBA321818T221M Specifications
    Inductance:
    220 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    80 mA
    DCResistance(DCR):
    5.4Ohm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    5MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    796 kHz