LLQBA321818T220M
LLQBA321818T220M
Part Number :
LLQBA321818T220M
Description :
FIXED IND 22UH 255MA 490MOHM SMD
Datasheet :
LLQBA321818T220M.pdf
Delivery Services :
LLQBA321818T220M
Comments
    LLQBA321818T220M Specifications
    Inductance:
    22 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    255 mA
    DCResistance(DCR):
    490mOhm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    19MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    2.52 MHz