LLQBA321818T102M
LLQBA321818T102M
Part Number :
LLQBA321818T102M
Description :
FIXED IND 1MH 39MA 27 OHM SMD
Datasheet :
LLQBA321818T102M.pdf
Delivery Services :
LLQBA321818T102M
Comments
    LLQBA321818T102M Specifications
    Package/Case:
    1207 (3218 Metric)
    Inductance:
    1 mH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    39 mA
    DCResistance(DCR):
    27Ohm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    2.4MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    252 kHz