LBC2518T221M
LBC2518T221M
Part Number :
LBC2518T221M
Description :
FIXED IND 220UH 80MA 8.4 OHM SMD
Datasheet :
LBC2518T221M.pdf
Delivery Services :
LBC2518T221M
Comments
    LBC2518T221M Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Type:
    Drum Core, Wirewound
    Material-Core:
    Ferrite
    Inductance:
    220 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    80 mA
    DCResistance(DCR):
    8.4Ohm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    5.5MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -25°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    796 kHz