L1007R4R7MDWST
L1007R4R7MDWST
Part Number :
L1007R4R7MDWST
Description :
L1007R4R7MDWST
Datasheet :
L1007R4R7MDWST.pdf
Delivery Services :
L1007R4R7MDWST
Comments
    L1007R4R7MDWST Specifications
    Inductance:
    4.7 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1.2 A
    Current-Saturation(Isat):
    310mA
    DCResistance(DCR):
    100mOhm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    46MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    7.96 MHz