L1007C681MDWST
L1007C681MDWST
Part Number :
L1007C681MDWST
Description :
L1007C681MDWST
Datasheet :
L1007C681MDWST.pdf
Delivery Services :
L1007C681MDWST
Comments
    L1007C681MDWST Specifications
    Inductance:
    680 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    90 mA
    Current-Saturation(Isat):
    30mA
    DCResistance(DCR):
    17Ohm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    3MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    796 kHz