L1007C3R3MDWST
L1007C3R3MDWST
Part Number :
L1007C3R3MDWST
Description :
L1007C3R3MDWST
Datasheet :
L1007C3R3MDWST.pdf
Delivery Services :
L1007C3R3MDWST
Comments
    L1007C3R3MDWST Specifications
    Inductance:
    3.3 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1.2 A
    Current-Saturation(Isat):
    440mA
    DCResistance(DCR):
    110mOhm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    54MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    7.96 MHz