L1007C331KDWST
L1007C331KDWST
Part Number :
L1007C331KDWST
Description :
L1007C331KDWST
Datasheet :
L1007C331KDWST.pdf
Delivery Services :
L1007C331KDWST
Comments
    L1007C331KDWST Specifications
    Inductance:
    330 µH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    140 mA
    Current-Saturation(Isat):
    40mA
    DCResistance(DCR):
    7Ohm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    4.5MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    796 kHz