L1007C330MDWST
L1007C330MDWST
Part Number :
L1007C330MDWST
Description :
L1007C330MDWST
Datasheet :
L1007C330MDWST.pdf
Delivery Services :
L1007C330MDWST
Comments
    L1007C330MDWST Specifications
    Inductance:
    33 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    460 mA
    Current-Saturation(Isat):
    130mA
    DCResistance(DCR):
    700mOhm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    15MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    2.52 MHz