L1007C221MDWST
L1007C221MDWST
Part Number :
L1007C221MDWST
Description :
L1007C221MDWST
Datasheet :
L1007C221MDWST.pdf
Delivery Services :
L1007C221MDWST
Comments
    L1007C221MDWST Specifications
    Inductance:
    220 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    180 mA
    Current-Saturation(Isat):
    50mA
    DCResistance(DCR):
    4.5Ohm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    5.5MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    796 kHz