L1007C151MDWST
L1007C151MDWST
Part Number :
L1007C151MDWST
Description :
L1007C151MDWST
Datasheet :
L1007C151MDWST.pdf
Delivery Services :
L1007C151MDWST
Comments
    L1007C151MDWST Specifications
    Inductance:
    150 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    210 mA
    Current-Saturation(Isat):
    55mA
    DCResistance(DCR):
    3.2Ohm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    7MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    796 kHz