L1007C151KDWST
L1007C151KDWST
Part Number :
L1007C151KDWST
Description :
L1007C151KDWST
Datasheet :
L1007C151KDWST.pdf
Delivery Services :
L1007C151KDWST
Comments
    L1007C151KDWST Specifications
    Inductance:
    150 µH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    210 mA
    Current-Saturation(Isat):
    55mA
    DCResistance(DCR):
    3.2Ohm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    7MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    796 kHz