L0806C680MPWST
L0806C680MPWST
Part Number :
L0806C680MPWST
Description :
L0806C680MPWST
Datasheet :
L0806C680MPWST.pdf
Delivery Services :
L0806C680MPWST
Comments
    L0806C680MPWST Specifications
    Inductance:
    68 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    50 mA
    DCResistance(DCR):
    3Ohm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    10MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    2.52 MHz