L0806C330KPWST
L0806C330KPWST
Part Number :
L0806C330KPWST
Description :
L0806C330KPWST
Datasheet :
L0806C330KPWST.pdf
Delivery Services :
L0806C330KPWST
Comments
    L0806C330KPWST Specifications
    Inductance:
    33 µH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    85 mA
    DCResistance(DCR):
    1.7Ohm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    14MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    2.52 MHz