L0806C220KPWST
L0806C220KPWST
Part Number :
L0806C220KPWST
Description :
L0806C220KPWST
Datasheet :
L0806C220KPWST.pdf
Delivery Services :
L0806C220KPWST
Comments
    L0806C220KPWST Specifications
    Inductance:
    22 µH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    105 mA
    DCResistance(DCR):
    1Ohm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    16MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    2.52 MHz