FZ2ERLNSNONF016
FZ2ERLNSNONF016
Part Number :
FZ2ERLNSNONF016
Manufacturer :
Panduit Corp
Description :
OM4 2F 1.6MM OFNR LC/SC DUPL STD
Datasheet :
FZ2ERLNSNONF016.pdf
Category :
Fiber Optic Cables
Delivery Services :
FZ2ERLNSNONF016
Comments
    FZ2ERLNSNONF016 Specifications
    Packaging:
    Bulk
    Series:
    Opti-Core®
    ProductStatus:
    Obsolete
    1stConnector:
    LC Duplex
    2ndConnector:
    SC Duplex
    CableDiameter:
    0.06 (1.6mm)