FL2600207Q
FL2600207Q
Part Number :
FL2600207Q
Description :
CRYSTAL 26.0000MHZ 19PF SMD
Datasheet :
FL2600207Q.pdf
Delivery Services :
FL2600207Q
Comments
    FL2600207Q Specifications
    Frequency:
    26 MHz
    FrequencyStability:
    ±15ppm
    FrequencyTolerance:
    ±7ppm
    LoadCapacitance:
    19pF
    ESR(EquivalentSeriesResistance):
    60 Ohms
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    Size/Dimension:
    0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)