FL2400091Q
FL2400091Q
Part Number :
FL2400091Q
Description :
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Datasheet :
FL2400091Q.pdf
Delivery Services :
FL2400091Q
Comments
    FL2400091Q Specifications
    Frequency:
    24 MHz
    FrequencyStability:
    ±15ppm
    FrequencyTolerance:
    ±10ppm
    LoadCapacitance:
    8pF
    ESR(EquivalentSeriesResistance):
    40 Ohms
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    Size/Dimension:
    0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)