FL2250013Q
FL2250013Q
Part Number :
FL2250013Q
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Description :
CRYSTAL 22.5792MHZ 18PF SMD
Datasheet :
FL2250013Q.pdf
Category :
Crystals
Delivery Services :
FL2250013Q
Comments
    FL2250013Q Specifications
    Package/Case:
    4-SMD, No Lead
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Series:
    SaRonix-eCera™ FL
    ProductStatus:
    Active
    Type:
    MHz Crystal
    Frequency:
    22.5792 MHz
    FrequencyStability:
    ±50ppm
    FrequencyTolerance:
    ±15ppm
    LoadCapacitance:
    18pF
    ESR(EquivalentSeriesResistance):
    50 Ohms
    OperatingMode:
    Fundamental
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    Ratings:
    MountingType:
    Surface Mount
    Size/Dimension:
    0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)