ELL-CTV8R2N
ELL-CTV8R2N
Part Number :
ELL-CTV8R2N
Description :
FIXED IND 8.2UH 4.4A 15 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-CTV8R2N.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV8R2N
Comments
    ELL-CTV8R2N Specifications
    Inductance:
    8.2 µH
    Tolerance:
    ±30%
    CurrentRating(Amps):
    4.4 A
    DCResistance(DCR):
    15mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz