ELL-CTV821M
ELL-CTV821M
Part Number :
ELL-CTV821M
Description :
FIXED IND 820UH 440MA 1.14OHM SM
Datasheet :
ELL-CTV821M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV821M
Comments
    ELL-CTV821M Specifications
    Inductance:
    820 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    440 mA
    DCResistance(DCR):
    1.14Ohm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz