ELL-CTV820M
ELL-CTV820M
Part Number :
ELL-CTV820M
Description :
FIXED IND 82UH 1.4A 120 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-CTV820M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV820M
Comments
    ELL-CTV820M Specifications
    Inductance:
    82 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1.4 A
    DCResistance(DCR):
    120mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz