ELL-CTV6R8N
ELL-CTV6R8N
Part Number :
ELL-CTV6R8N
Description :
FIXED IND 6.8UH 4.5A 14 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-CTV6R8N.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV6R8N
Comments
    ELL-CTV6R8N Specifications
    Inductance:
    6.8 µH
    Tolerance:
    ±30%
    CurrentRating(Amps):
    4.5 A
    DCResistance(DCR):
    14mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz