ELL-CTV680M
ELL-CTV680M
Part Number :
ELL-CTV680M
Description :
FIXED IND 68UH 1.5A 100 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-CTV680M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV680M
Comments
    ELL-CTV680M Specifications
    Inductance:
    68 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1.5 A
    DCResistance(DCR):
    100mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz