ELL-CTV561M
ELL-CTV561M
Part Number :
ELL-CTV561M
Description :
FIXED IND 560UH 540MA 810MOHM SM
Datasheet :
ELL-CTV561M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV561M
Comments
    ELL-CTV561M Specifications
    Inductance:
    560 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    540 mA
    DCResistance(DCR):
    810mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz