ELL-CTV560M
ELL-CTV560M
Part Number :
ELL-CTV560M
Description :
FIXED IND 56UH 1.6A 87 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-CTV560M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV560M
Comments
    ELL-CTV560M Specifications
    Inductance:
    56 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1.6 A
    DCResistance(DCR):
    87mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz